top of page

čt 23. 11.

|

Ostopovice

Čtenářský klub

Kroužek je určen pro každého ve věku od 6 do 15 let, kdo se chce zábavnou a hravou formou seznámit s knihovnou a různými literárními žánry.

Čtenářský klub
Čtenářský klub

Čas a místo

23. 11. 2023 15:00 – 17:00

Ostopovice, 15, Lípová 67, 664 49 Ostopovice, Česko

O události

Kroužek je určen pro každého ve věku od 6 do 15 let, kdo se chce zábavnou a hravou formou seznámit s knihovnou a různými literárními žánry. V každé hodině budeme číst něco jiného, a proto na sobě hodiny nebudou závislé. Budeme si číst knížky, které nás baví, povídat si o nich, hrát a něco malého si vyrobíme. Scházet se budeme každý čtvrtek odpoledne, kdy bude knihovna jen a jen naše.

Klub je zdarma. Kapacita je omezená na 10 dětí ve věku od 6 do 15 let. Rezervujte si prosím své místo včas na webu knihovny. V případě změny prosíme o včasné zrušení rezervace, aby se mohli přihlásit náhradníci.

Akce je pořádána ve spolupráci s MAS Bobrava a spolufinancována Evropskou unií.

Pro přihlášení dítěte do klubu je nutné uzavřít Smlouvu o účasti ve sdílených klubech pro děti a mládež, která nahrazuje přihlášku (bude zaslána e-mailem). Požadované údaje ve smlouvě jsou povinné ve směru k poskytovateli dotace a tímto Vás žádáme o jejich vyplnění – nakládat s nimi budeme pouze pro potřeby projektu dle platných zákonných norem. Statistická data, která jsou v rámci smlouvy sledována, pak slouží k evaluaci ze strany Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Všechny zainteresované strany jsou vázány mlčenlivostí ve směru k dalším subjektům.

Sdílet událost

bottom of page