top of page

čt 19. 9.

|

Ostopovice

Duo docentky: Práce a peníze

Akademický stand-up Dua docentky se tentokrát bude věnovat tématu práce a peněz. Odpoví na zásadní otázky typu: Zničí ženy status prestižních oborů jako je medicína? Když budou ženy vydělávat stejně jako muži, zůstanou stále ženami? Lze skloubit práci a rodinu? (...)

Duo docentky: Práce a peníze
Duo docentky: Práce a peníze

Čas a místo

19. 9. 2024 18:30 – 20:30

Ostopovice, 15, Lípová 67, 664 49 Ostopovice, Česko

O události

(...) Je větší problém pro výchovu dětí to, že dnešní ženy příliš pracují, nebo že místo aby pracovaly, koukají moc do mobilu? 

V bezplatné poradně nabídnou docentky pomoc v následujících situacích: Co má žena dělat v případě, že vydělá více než její manžel. Jak u žen řešit problém překvalifikace a převzdělanosti. A jako bonus vyhlášení vítěze mužské kategorie Mistrovství republiky v žehlení, praní a zametání.

VSTUPNÉ 120,-. PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN ZDE.

Kdo jsou Duo docentky

Stand-up dvojice socioložek z Masarykovy univerzity, která se rozhodla vzít do vlastních rukou prezentaci genderového výzkumu veřejnosti. Lucie Jarkovská, Ph. D. z Pedagogické fakulty a doc. Kateřina Lišková z Fakulty sociálních studií tak jedinečnou formou uchopily popularizaci vědy a přibližují lidem často ožehavá a tabuizovaná témata týkající se pohlaví, sexuality a rovnosti.

Sdílet událost

bottom of page