čt 02. 5.

02. 5. 2024 15:00 – 17:00

Ostopovice, 15, Lípová 67, 664 49 Ostopovice, Česko

O události

Klub je určen pro každého ve věku od 6 do 15 let, kdo se chce zábavnou a hravou formou seznámit s knihovnou a různými literárními žánry. V každé hodině budeme číst něco jiného, a proto na sobě hodiny nebudou závislé. Budeme si číst knížky, které nás baví, povídat si o nich, hrát a něco malého si vyrobíme. Scházet se budeme každý čtvrtek odpoledne, kdy bude knihovna jen a jen naše.

Klub je zdarma. Kapacita je omezená na 10 dětí ve věku od 6 do 15 let. Rezervujte si prosím své místo včas na webu knihovny. V případě změny prosíme o včasné zrušení rezervace, aby se mohli přihlásit náhradníci.