top of page

st 14. 2.

|

Ostopovice

MAS Bobrava: odborné poradenství

Ve středu 14.2.2024 od 10:00 do 11:30 hod. mohou občané Ostopovic navštívit poradkyni v oblasti sociálních služeb v prostoru knihovny v Ostopovicích.

MAS Bobrava: odborné poradenství
MAS Bobrava: odborné poradenství

Čas a místo

14. 2. 2024 10:00 – 11:30

Ostopovice, 15, Lípová 67, 664 49 Ostopovice, Česko

O události

Pomůže vám zorientovat se v oblasti sociálních dávek, s přípravou žádosti, poskytne vám kontakty na dostupné služby a nabídne řešení pro složité životní situace.

Služba je poskytována zdarma.

Od května 2023 působí ve oblasti Bobravy odborný poradce, kterého je možné navštívit při řešení různorodých životních situací. Je jím Bc. Hana Kovářová, DiS., která zastává tzv. sdílenou pozici, kdy je poradentství poskytováno celkem 13 obcím sdružených v MAS Bobrava. Je možné ji navštívit na městském nebo obecním úřadě v předem avizovaných dnech, anebo kdykoliv jindy po vzájemné dohodě, a to zcela zdarma.

Paní Kovářová vystudovala Jihočeskou univerzitu v oboru Sociální a charitativní práce a má nejenom zkušenosti v sociální oblasti, ale také přehled o poskytovaných odborných službách v okolí či orientaci v nabízené statní sociální podpoře. V minulosti pracovala jako poradce specialista na Úřadu práce.

Sdílet událost

bottom of page