top of page

po 12. 2.

|

Ostopovice

Prototýpci: Menší Legotýpci

Zábavný workshop bude patřit stavebnici LEGO, ale nebude to obyčejné stavění kostek..! Prototýpci zvou na tvůrčí workshop pro děti od 7 do 11 let.

Prototýpci: Menší Legotýpci
Prototýpci: Menší Legotýpci

Čas a místo

12. 2. 2024 15:00 – 18:00

Ostopovice, 15, Lípová 67, 664 49 Ostopovice, Česko

Hosté

O události

Zábavný workshop bude patřit stavebnici LEGO, ale nebude to obyčejné stavění kostek. Každý dostane jednoho parťáka a k dispozici sadu LEGO Education Spike Essential, se kterou se společně naučíme pracovat. Připravené budou různé úkoly a řešení problémů. Vyzkoušíme si, jak fungují malé motory, barevné čidlo nebo třeba světelná matrice. Budeme pomáhat řešit problémy čtveřici sympatických LEGO minihrdinů - Leovi, Marii, Sofii a Danielovi. Čeká nás spousta zábavy!

Workshop povede Tomáš Hájek - lektor robotiky a kreativních digitálních kompetencí. Specializuje se na rozvoj robotiky, logického, informatického i divergentního myšlení. Pracuje s nízkoprahovými metodami, ale také s využitím moderních pomůcek, jako jsou Ozoboti nebo školní výukové sady LEGO Education Spike (Prime, Essential) a LEGO BricQ se zaměřením na koncept STEAM learning. Tomáš je certifikovaným lektorem Lego Certified Teacher Trainer. Původní profesí novinář, fotograf, cestovatel, kutil a multipotenciál.

Pokud máte dotazy, napište Tomovi na tomas.hajek@prototypci.cz.

Kapacita workshopu je omezená na 10 dětí ve věku 7-11 let.

Cena workshopu: 500,-/os. (prosíme o platbu v hotovosti na místě před začátkem workshopu)

Sdílet událost

bottom of page