top of page

po 08. 4.

|

Ostopovice

Prototýpci: Ozoboti v akci (starší)

Tento workshop bude patřit robotům! Nejen, že si o nich něco řekneme, ukážeme si videa z praxe, ale hlavně se je naučíte sami řídit - programovat. Prototýpci zvou na tvůrčí workshop pro děti od 12 do 15 let.

Prototýpci: Ozoboti v akci (starší)
Prototýpci: Ozoboti v akci (starší)

Čas a místo

08. 4. 2024 15:00 – 18:00

Ostopovice, 15, Lípová 67, 664 49 Ostopovice, Česko

O události

Tento workshop bude patřit robotům! Nejen, že si o nich něco řekneme, ukážeme si videa z praxe, ale hlavně se je naučíte sami řídit - programovat. Nebojte se, není to nic těžkého, budete k tomu potřebovat jen pár barevných fixů, papír a chuť vymýšlet. Každý dostane k dispozici jednoho ozobota, se kterým se naučí pracovat. Připravené budou i různé úkoly. Když vám něco nepůjde nebo nebudete něčemu rozumět, rád pomůže a všechno vysvětlí náš prototýpek Tom.

Workshop povede Tomáš Hájek - lektor robotiky a kreativních digitálních kompetencí. Specializuje se na rozvoj robotiky, logického, informatického i divergentního myšlení. Pracuje s nízkoprahovými metodami, ale také s využitím moderních pomůcek, jako jsou Ozoboti nebo školní výukové sady LEGO Education Spike (Prime, Essential) a LEGO BricQ se zaměřením na koncept STEAM learning. Tomáš je certifikovaným lektorem Lego Certified Teacher Trainer. Původní profesí novinář, fotograf, cestovatel, kutil a multipotenciál.

Pokud máte dotazy, napište Tomovi na tomas.hajek@prototypci.cz.

Kapacita workshopu je omezená na 12 dětí ve věku od 12 do 15 let.

Cena workshopu: 500,-/os. (prosíme o platbu v hotovosti na místě před začátkem workshopu)

Sdílet událost

bottom of page