top of page

st 25. 10.

|

Ostopovice

Veronika González: Mezi nimi (autorské čtení)

Prvotina autorky Veroniky González Mezi nimi je především román o vztazích. Rodinných, přátelských, mileneckých. O dospívání v toxickém prostředí. O hledání bezpodmínečného přijetí. O generačních konfliktech a z nich pramenících nedorozumění. O opakování chyb vlastních rodičů a vytváření nových.

Veronika González: Mezi nimi (autorské čtení)
Veronika González: Mezi nimi (autorské čtení)

Čas a místo

25. 10. 2023 18:00 – 20:00

Ostopovice, 15, Lípová 67, 664 49 Ostopovice, Česko

O události

Román Mezi nimi je příběhem žen tří generací o traumatech i touhách, kterým nelze utéct. Intimní zpověď sester Magdy, Ivy, Kristýny a jejich matky Milady, která chce pro své dcery jen to nejlepší, odmítá ale vidět, co ve skutečnosti chtějí ony. Když jim do života vstoupí David, už tak vyhrocené rodinné vztahy prochází zkouškou, kterou nelze přestát bez šrámů. Jaká tajemství před sebou skrývají? A jak se vyrovnají s následky svých rozhodnutí?

Veronika González vystudovala knihovnictví a informační vědu na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, ale její srdce si ukradla portrétní fotografie. Když zrovna lidi nefotí, tak o nich píše. S psaním začala už v sedmi letech, kdy dostala vysněný psací stroj. Miluje (ne)obyčejné lidské příběhy, knihkupectví, brněnské kavárny a koriandr.

Sdílet událost

bottom of page